#16 2012-08-31 12:51:31

 Aegnor

Moderator

Zarejestrowany: 2012-08-29
Posty: 77
Wiek: 100
Rasa: Elf
Profesja: Wojownik

Re: Ścieżka

Gdy wyminęła Aegnora, ten wyciągnął topór i zaczepił go o jej bark, wiedział, że jeśli poczuje się zagrożona, zaatakuje.
-Chwila, Chwila, zaczekaj moja Pani. Wytłumacz nam to zdenerwowanie...- Powiedział spokojnie nadal trzymając ją toporem.

Offline

 

#17 2012-08-31 13:27:16

 Sunniva

Księżniczka

26526104
Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 96
Wiek: 17
Rasa: Czarownica
Profesja: Uzdrowiciel/Wojownik

Re: Ścieżka

Jęknęła z bólu.Wiedziała że nie chciał ją zranić, tylko przytrzymać ramie.Ale nie trafił na ramie.Nie, trochę niżej gdzie nie miała ochraniaczy, dokładnie tam gdzie zaczynała się jej pierś.Przygryzła wargi i odwróciła się w jego stronę.Jakiż on był przystojny!Gdyby tak znaleźć się w jego ramionach...Nie!O czym ona myśli? Postanowiła dalej odgrywać swoją rolę.Dłonie jej drżały, ale ściągnęła nimi z siebie topór.
-To dlatego że boję się, panie-powiedziała nawet nie zdając sobie sprawy jak głos jej drży-To miejsce jest nawiedzone, a ducha przed chwilą sami wiedzieliście, mój panie...
Krew spływała po jej piersi.Położyła dłoń na miejscu które bolało i zsunęła się w dół.Upadła na kolana.
-Boli-szepnęła.

Offline

 

#18 2012-08-31 13:30:54

 Aegnor

Moderator

Zarejestrowany: 2012-08-29
Posty: 77
Wiek: 100
Rasa: Elf
Profesja: Wojownik

Re: Ścieżka

-Wybacz Pani- odpowiedział.
- Wytłumacz mi to wszystko- powiedział do niej telepatycznie, przykucnął i położył rękę na jej ramieniu

Offline

 

#19 2012-08-31 13:33:44

 Sunniva

Księżniczka

26526104
Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 96
Wiek: 17
Rasa: Czarownica
Profesja: Uzdrowiciel/Wojownik

Re: Ścieżka

-Ale co mam wytłumaczyć?-zapytała.Gdy położył jej rękę na jej ramieniu drgnęła.Oh nie!Niech on tego nie robi!Czuła się tak dziwnie słabo.
-Przecież wszystko wyjaśniłam.-powiedziała czując że jej policzki robią się czerwone.Młode, niedoświadczone serce dziewczyny wypełniło jakieś nowe, nieznane jej dotąd uczucie.Sama nie wiedziała co to jest.

Offline

 

#20 2012-08-31 13:37:41

 Aegnor

Moderator

Zarejestrowany: 2012-08-29
Posty: 77
Wiek: 100
Rasa: Elf
Profesja: Wojownik

Re: Ścieżka

-Ze mną możesz rozmawiać telepatycznie-- powiedział znów telepatycznie
- Wytłumacz mi wszystko to co mówiła niebieskowłosa-- zapytał z zaciekawieniem.

Offline

 

#21 2012-08-31 13:41:59

 Sunniva

Księżniczka

26526104
Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 96
Wiek: 17
Rasa: Czarownica
Profesja: Uzdrowiciel/Wojownik

Re: Ścieżka

Sunniva czuła że zbiera jej się na płacz.
-Nie mogę...-odpowiedziała tak jak on-To zbyt skomplikowane!
Wstała i próbowała iść, ale ból był silniejszy.Uzdrowić się?Na ich oczach?To byłby dowód że jest czarownicą!Ale co ma do stracenia?Ona i jej magia są silniejsze niż oni!Położyła dłoń na swojej piersi.Krew zaczęła się cofać, a rana zniknęła.Wyprostowała się dumnie.
-Tak, ja jestem Sunniva Charlotta Eldsdatter z Rodziny Królewskiej.Księżniczka Solii i następczyni tronu.-powiedziała poważnie.

Offline

 

#22 2012-08-31 13:46:02

 Aegnor

Moderator

Zarejestrowany: 2012-08-29
Posty: 77
Wiek: 100
Rasa: Elf
Profesja: Wojownik

Re: Ścieżka

-Właśnie na taką szczerość liczyłem-powiedział,
Klęcząc nadal, patrzył ze zdziwieniem na jej moc.
-Nie chcę zrobić Ci krzywdy- zapewnił.
Odgarnął swoje czarne włosy, odłożył topór, wstał i znów dotknął jej ramienia,
zbliżył się.
-To ciekawe, poznać od razu księżniczkę, a więc Witaj Sunnivo, Księżniczko Solii.- Ukłonił się i ucałował jej dłoń.

Offline

 

#23 2012-08-31 13:50:19

 Sunniva

Księżniczka

26526104
Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 96
Wiek: 17
Rasa: Czarownica
Profesja: Uzdrowiciel/Wojownik

Re: Ścieżka

Jej policzki ponownie oblał słodki rumieniec.Ukłoniła mu się.
-Przepraszam że kłamałam-powiedziała spuszczając głowę-Ale zrozumcie panowie...Gdybyście byli na moim miejscu też zrobilibyście tak.
Spojrzała na swoje ubrudzone ubranie.
-Ale jeśli już wiecie że jestem księżniczką, to może pozwolicie że się przebiorę?-zapytała i nie czekając na odpowiedź zniknęła gdzieś w krzakach, tak gęstych że nic nie mogli zobaczyć.Po chwili wyszła ubrana w białą suknię i z włosami, uczesanymi i pozbawionymi wszelkich igiełek i gałązek,splecionymi w warkocz uśmiechając się przy tym ciepło.

Offline

 

#24 2012-08-31 14:19:49

Mereni

Zabłąkany

Zarejestrowany: 2012-08-29
Posty: 4

Re: Ścieżka

Szła ścieżką podziwiając purpurowe kwiaty. Oddychała głęboko rozkoszując się czystym powietrzem. Zaczęła obserwować Dilavo latającego nisko, między drzewami. Miała ochotę go zostawić, ale każda taka próba kończyła się niepowodzeniem. Za nic w świecie nie chciał się od niej odczepić. Pozostało jej tylko znosić to natrętne ptaszysko.
Odruchowo wyciągnęła do niego lewą rękę by chwilę później usiadł na niej wbijając w nią swoje szpony.
- Och, nie możesz usiąść na jakiejś gałęzi? - trzymanie ręki w takiej pozycji było dla niej nie wygodne.
On tylko rozłożył skrzydła nieodpowiadając na jej pytanie. Wpatrywał się swoimi żółtymi oczyma w niedaleko stojących mężczyzn i kobietę. Pochylił się do przodu gotowy do startu.
- Chyba nie zamierzasz do nich lecieć? - szepnęła za nim gdy już wzbił się w powietrze. Westchnęła cicho i poszła dalej bacznie obserwując to co robi jastrząb. Krążył nad nimi co chwila nurkując w dół do tygrysicy. Ciekawiło go to zwierze, bowiem nigdy takiego nie spotkał. Usiadł na gałęzi pobliskiego drzewa.
- Zostajesz? Jak miło. - zatrzymała się uśmiechając szyderczo do niego.

Offline

 

#25 2012-08-31 14:48:14

Senyi

Zabłąkany

20387379
Zarejestrowany: 2012-08-29
Posty: 15

Re: Ścieżka

[Zaczyna robić się ciekawie]- Pomyślał, Jak już przyszło do spotkania z ludzi to jest ich tylu że trudno nadążyć. Lubił on ptaki dlatego bacznie obserwował jastrzębia, który nad nimi krążył. Jeszcze tak akcja z niebiesko włosom dziewczynką,
upewniła go na tylko w przekonaniu że dziewczyna go okłamała. Nie żywił on do niej urazy wiedział co to znaczy ukrywać swoje prawdziwe ja, często sam też musiał kłamać aby ludzie nie dowiedzieli się o jego mocach. No i to że była Księżniczką, huh pierwsza osoba jaką spotkał od bardzo dawno i co się okazało, że jest księżniczką!
Ciężko było mu dojść do siebie, ale powoli jego moc wracała.
-Wybaczcie mi ale muszę rozprostować kość.
Rozpostarł on swoje żelazne skrzydła po czym wzbił się w powietrze.

Ostatnio edytowany przez Senyi (2012-08-31 14:48:30)

Offline

 

#26 2012-08-31 15:36:53

 Sunniva

Księżniczka

26526104
Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 96
Wiek: 17
Rasa: Czarownica
Profesja: Uzdrowiciel/Wojownik

Re: Ścieżka

Patrzyła na Senyiego który wzbił się w powietrze.Zawsze chciała latać, ale nawet jako czarownica nie mogła!Choć nigdy nie próbowała...Uważała to za niebezpieczne więc obserwowała go z dołu zachwycona jego zdolnościami,Nawet nie zauważyła że mocniej trzyma za rękę Aegnora.Cały czas zapatrzona a niego nawet nie zauważyła dziewczyny stojącej na ścieżce niedaleko nich.

Offline

 

#27 2012-08-31 16:29:22

 Aegnor

Moderator

Zarejestrowany: 2012-08-29
Posty: 77
Wiek: 100
Rasa: Elf
Profesja: Wojownik

Re: Ścieżka

Poczuł że palce Księżniczki mocniej wbijają się w jego rękę..
-Czyżbyś fascynowała się lataniem, Sunnivo??-skierował pytanie do Sunnivy
Zauważył kobietę, która patrzyła w górę
-Witam Pani- Powiedział do zbliżającej się Kobiety.
*Cóż zbyt tłoczno się tutaj robi* pomyślał, rozluźnił uścisk Sunnivy, i wspiął się na najwyższe drzewo w pobliżu.
Fea została na dole, co jakiś czas powarkując na jastrzębia, i opisując też wydarzenia na dole.

Offline

 

#28 2012-08-31 16:33:50

NPC

Postać Specialna

Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 27

Re: Ścieżka

Obok księżniczki znikąd pojawiła się ta sama niebieskowłosa wiedźma.
-I tak trudno było się przyznać?-zapytała.Widać bardzo podobała się jej sukienka Sunnivy bo zaczęła ją dokładnie oglądać.Stanęła z tyłu za nią próbując ją rozwiązać.W końcu jej się to udało i księżniczka stała w samej halce.Niebieskołosa chichotała próbując ściągnąć także halkę.

Offline

 

#29 2012-08-31 16:40:16

 Aegnor

Moderator

Zarejestrowany: 2012-08-29
Posty: 77
Wiek: 100
Rasa: Elf
Profesja: Wojownik

Re: Ścieżka

Aegnor słysząc co relacjonuje jego towarzyszka, niemal natychmiast zeskoczył z drzewa. Znów zobaczył niebieskie włosy wystające zza Sunnivy. Widząc Księżniczkę, w samej halce, zaniemówił, zdziwiony obrotem spraw.
-Zostaw ją niebieskowłosa- krzyknął w kierunku małej wiedźmy, lecz nie przestawał ostentacyjnie gapić się na Sunnivę, jakby zaczarowany. Fea ścisnęła jego łydkę szczękami, aby się opamiętał i przestał się gapić, Pomogło, całe szczęście, mogli go przecież wziąć za idiotę.

Offline

 

#30 2012-08-31 16:44:35

 Sunniva

Księżniczka

26526104
Zarejestrowany: 2012-08-27
Posty: 96
Wiek: 17
Rasa: Czarownica
Profesja: Uzdrowiciel/Wojownik

Re: Ścieżka

Widząc sposób w jaki patrzy na nią elf pośpiesznie założyła suknię.Sunniva, z natury spokojna, teraz odwróciła się do małej cała płonąc.I to dosłownie.W jej oczach pojawił się jakiś taki ogień, który także płonął na jej ciele, ale nie robił jej krzywdy.
-Posłuchaj no mnie ty...ty...-zaczęła-Ty mały pomiocie szatana!
Zakryła usta dłonią zaskoczona.Nigdy, ale to nigdy w życiu nie przeklinała, a tu takie coś...
-Przepraszam...-szepnęła, a ogień zgasł-Mam już dość twoich ohydnych żartów.Zostaw mnie w spokoju!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemonprzygody.pun.pl www.one-piecepbf.pun.pl www.niszcze.pun.pl www.6teen.pun.pl www.radiothunder.pun.pl